0905 496 967 aria@aria.sk

O nás

Čo ste možno o našom penzióne nevedeli…

…a prečo by ste si z množstva ponúk na ubytovanie v Nitre mali vybrať práve náš penzión?

Staráme sa o Vaše pohodlie

O penzióne Vila Aria

V penzióne Vila Aria Vám ponúkame ubytovanie v jedno a dvojlôžkových izbách, v príjemnej lokalite pod Zoborom, len pár minút chôdze do centra Nitry. U nás môžete očakávať priateľský prístup a najmä prostredie, kde sa budete cítiť vítaní. Ak hľadáte ubytovanie v Nitre, veríme, že nás prídete navštíviť a budeme mať možnosť dokázať, že výborné referencie ktoré sme za posledné roky získali nie sú náhoda.

Všetky naše izby sú veľmi pohodlné, vkusne zariadené a útulné. V každej izbe budete mať vlastnú kúpeľňu s WC a uterákmi a hygienickými potrebami, klimatizáciu, TV prijímač, pracovný stôl, bezplatné pripojenie na internet.

Raňajky Vám ponúkneme vo forme švédskych stolov. Každé ráno na Vás budú čakať bohato prestreté stoly plné dobrôt, čerstvého pečiva a voňavej kávy.

 

Chcete si rezervovať izbu, alebo priestory? Volajte

firemné a rodinné akcie

Priestory

Penzión Vila Aria je vďaka svojej polohe, prostrediu a nezameniteľnej atmosfére ideálnym miestom aj na rodinné oslavy, firemné akcie, stretávky i menšie svatby.

 V konferenčnej miestnosti je kapacita 50 osôb, v hotelovej hale 20 osôb a 12 osôb na krytej terase.

Kontaktujte nás a dohodneme sa. Pre vašu poradu či teambuilding pripravíme pobyt, ktorý sa bude Vašim zamestnancom určite páčiť.
…a nezrujnuje vašu firmu 😉

Máte záujem o naše služby?

spojte sa s nami