0905 496 967 aria@aria.sk

Izby v penzióne Vila aria

Penzión VILA ARIA ponúka svojim zákazníkom kvalitné ubytovanie v krásnom prostredí s jedinečnými výhľadmi na mesto Nitra

Využite ubytovacie služby nášho penziónu počas Vašej pracovnej návštevy, alebo výletu v Nitre.

Naše moderné a vkusne zariadené izby s výhľadom na mesto alebo vrch Zobor sú pre Vás to pravé.

Každá izba je vybavená pohodlnou posteľou a štýlovým nábytkom. V každej je LCD TV so satelitným príjmom, stolíky s nočnou lampou a písací stôl so stoličkou, V izbách je WI-FI pripojenie a klimatizácia. Izby majú výhľad na mesto, alebo na Zobor.
Všetky izby majú prvátnu kúpeľňu so sprchovým kútom, alebo vaňou , WC, umývadlo. Samozrejmosťou sú hygienické prostriedky, fén uteráky a osušky.

Ubytujte sa u nás v priestranných, útulne zariadených dvoj lôžkových izbách, ktoré ponúkajú výhľad na mesto Nitra, alebo na vrch Zobor. Všetky izby sú štandardne vybavené LCD TV, bezplatným wifi pripojením a vlastným sociálnym zariadením. Vybrať si môžete izbu s manželskou posteľou, alebo dvomi samostatnými lôžkami.

Moderne a útulne zariadené jednolôžkové klimatizované izby s výhľadom na vrch Zobor, alebo staré mesto. Užite si pohodlie a kľud počas Vašej služobnej cesty či výletu. Všetky naše  izby sú štandardne vybavené LCD TV, bezplatným wifi pripojením a vlastným sociálnym zariadením. K dispozícii máte bezplatné parkovisko priamo pri penzióne.

Aktuálnu obsadenosť izieb si môžete overiť telefonicky, na číslach 037 651 77 39, 0905 496 967, alebo mailom aria@aria.sk. Tešíme sa na Vás.

Máte záujem o naše služby?

spojte sa s nami